ParMani

Bundzinieks, komponists un perkusionists, kurš studējis Amsterdamas Mūzikas konservatorijā džeza departamentā. Kaspars ir ieguvis prestižu starptautisko balvu ar savu internacionālo džeza kvartetu “DekoMotion”džeza konkursā Keep Aye Jazz Award 2010 un 2012 ar sastāvu “North By NorthEast “Niderlandē, kā arī ieguvis specbalvu kā labākais izpilditājs.

Lai paplašinātu savas mūzikas studijas un pieredzi Kaspars devies studēt uz New York Manhattan School, kur viņš studēja kopā ar tādām džeza autoritātēm/mūziķiem kā John Riley, Henry Cole, Dave Liebman,Ari Hoening, Theo BleckmennDave Douglas, uc.. Esot šādā radošā vidē, viņš bija pakļauts daudz dažādas mūzikas un mākslas ietekmei. Apkārtējā mūzikas vide un mūziķi ar kuriem Ksapars muziējis – vienmēr bijis māksliniecisks  izaicinājums un devis iedvesmu un iespeju augt muzikāli un ari personīgi.

Šobrīd mūziķis ir muzikāli aktīvi iesaistīts dažādos internacionālos projektos: Christian Pabst Trio (Vācija),Spyros Manesis Trio (Griekija),Dominic J Marshall Trio (Anglija), DekoMotion, Sandro Fazio Quartet (Itālija),  kuri performē festivālos un koncertos dažādās Eiropas pilsetās, kā arī mākslinieks bieži iegriežas arī Rīgā,lai pasniegtu Ritma stundas,combo-ansambļu  un bungas jaunizveidotajam džeza departamentam, JVL Mūzikas Akademijā.

Kaspars saprot un pievērš uzmanību universāli ekspansīvai skaņai, kam ir liela nozime mūsdienu radošās mūzikas pasaulē. Viņa muzikalitātes klātbūtne ir labi paman;ama – kas liek man domāt,ka Instrumenta nākotne, kā arī mūzikas nakotne  ir labās rokās – tāda jauna mūziķa rokās kā viņš. Tādēļ esmu pārliecināts, ka lietas attīstās pareizajā virzienā.. ”

/ Terri Lyne Carrington bundzinieks (Wayne Shorter, Herbijs Hancock/

Kaspara bungu spēles stils ir raksturojams ar džeza mūzikas valodas ietekmi, folk mūziku, improvizāciju, kā arī dažādām citām mākslas formām. Mūziķa Bungu skaņa un spēle ir bagāta ar jūtīgu ansambļa saspēli un muzikālo mijiedarbību, kas ir patiesa un vienmer meklē pēc dziļākas jēgpilnas izcelsmes.

www.soundcloud.com/kasparskurdeko

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: